Mensucat Santral Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[b]Canaydın’dan dönüş sinyali[/b]

2 posters

[b]Canaydın’dan dönüş sinyali[/b] Empty [b]Canaydın’dan dönüş sinyali[/b]

Mesaj  EbuXD C.tesi Mart 01, 2008 2:13 pm

Canaydın’dan dönüş sinyali
ERHAN TELLİ
Mali Kongre’de “aday değilim” açıklamasıyla şok etkisi yaratan ve bu kararını defalarca tekrarlayan Özhan Canaydın dün kendisini ikna etmek için düzenlenen gecede geri dönüş için yeşil ışık yaktı, “Tek liste yapılsın. Başkan bulunur” diyerek şartını açıkladı

Habere yorum yaz
Haber ile ilgili mail gönder
Sitene ekle
Sayfayı yazdır

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, eski Divan Başkanı Orhan Yüce’nin dün gece Buyük Kulüp’te düzenlediği gecede yeniden aday olma için yeşil ışık yaktı.
Mali Kongre’de yaptığı “aday değilim” açıklamasıyla şok etkisi yaratan ve daha sonra bir çok kez bu kararını dile getiren Canaydın camiadan bir çok ismin biraraya geldiği gecede baskılara dayanamadı. Canaydın kararından geri adım atarak “dönüş için” açık kapı bıraktı.
Geceye eski başkanlardan Faruk Süren ve Alp Yalman katılırken rahatsızlığını bildiren Ali Tanrıyar da mesaj gönderdi. Ali Dürüst, Ergun Gürsoy, Mehmet Ağar, Abdurrahim Albayrak, Turgay Kıran gibi isimlerin ve çok sayıda üyenin katıldıkları gecede sunumu yapan Korhan Abay “Bu gece ne bir eğlence, ne bir şölen, ne de bir veda gecesidir. Aksine veda ettirmeme gecesidir” diyerek sözlerine başlayınca konuşması alkışlarla kesildi.

“Bırakıp gidemezsin”

Gecenin sahibi Orhan Yüce Canaydın’a “Bırakıp gidemezsin. O stadı bitirdikten sonra seni omuzlarda uğurlarız” derken Alp Yalman, Kendisinden rica etmiyorum. Tembih ediyorum. Kabul edeceğinden de en ufak bir şüphem yok. Devam etmelisin” diye konuştu. Faruk Süren “Hepimizin devam etmesi için ona sözler vermemiz lazım” ifadesini kullandı.
Özhan Canaydın ise “Çok ince düşünerek bu kararımı verdim. 3-4 tane başkan adayı da çıktı. Ben Galatasaray’dan kopamam. Bir ricam var. Devam etmemi istediğinize göre bir tavsiyem var. Kritik bir dönemden geçiyoruz. Nasıl bir dönem büyüklerimiz bana girme dediklerinde seçime üç gün kala girmediysem, şimdi bu büyüklerimizin de bir konsensus yaratıp tek liste olarak seçime gidilmesini istemeleri gerekir. O listeye mutlaka bir başkan bulunur. Adaylar arası çekişme büyük yara açabilir. Galatasaray’ın menfaati buradadır. Tek liste gidelim” dedi
EbuXD
EbuXD
Admin
Admin

https://mesal.yetkin-forum.com

[b]Canaydın’dan dönüş sinyali[/b] Empty Geri: [b]Canaydın’dan dönüş sinyali[/b]

Mesaj  ##...THE KUTLUK...## Perş. Mart 06, 2008 5:33 pm

HERŞEY GÖNLÜMÜZCE OLSN ELLERİNE SAĞLIK
##...THE KUTLUK...##
##...THE KUTLUK...##

- Similar topics