Mensucat Santral Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sabriye Destek

Sabriye Destek Empty Sabriye Destek

Mesaj  EbuXD Ptsi Mart 10, 2008 8:53 pm

Sabri'ye destek

Devre arasında Teknik Direktör Feldkamp'ın takımdan gönderilmesini istediği Sabri Sarıoğlu, Kayserispor maçında attığı güzel golle Sarı-Kırmızılı takım için ne kadar önemli bir futbolcu olduğunu ortaya koydu.

Karşılaşmanın 18. dakikasında attığı muhteşem golün sevincini takım kaptanı Hakan Şükür'le paylaşmasının normal olduğunu ifade eden Sabri, "Zor günlerimde takım kaptanı olarak Hakan ağabey bana çok sahip çıktı. Bu yüzden gol sevincimi yedek kulübesine giderek onunla paylaştım." şeklinde konuştu.

Feldkamp'ın takımdan gönderilmesini istediği günlerde çok zorluklar çektiğini, ancak bu sıkıntıları çok çalışarak aştığını anlatan genç futbolcu, "Aslında o günleri fazla konuşmak istemiyorum. Benim için çok zor günlerdi. Çok şükür o kötü günleri başta takım kaptanımız Hakan Şükür olmak üzere bütün takım arkadaşlarımın desteğiyle geride bıraktım. Affedilmem için bütün arkadaşlarım çok uğraştı. Ben de çok çalışarak onların bana olan güven ve desteklerini boşa çıkarmamaya çalışıyorum. Kayserispor maçında da gol atarak bunu gösterdiğim için çok mutluyum." diye konuştu.

Sabri Sarıoğlu, futbol hayatında çok gol attığını, ancak Kayserispor karşısında attığı golün farklı bir anlamı olduğunu dile getirerek konuşmasını şöyle sürdürdü: "Maçtan önce gol atacağımı hissetmiştim. Çünkü son haftalarda iyi oynuyordum. Şampiyon olduğumuz sezon da yine ligin son maçında Kayserispor'a iki gol atmıştım. Ancak zor ve sıkıntılı günlerin ardından atılan golün tadı başka oluyor. Son üç haftadır ilk 11'de oynuyorum. Ben oynadıkça açılan bir oyuncuyum. Eğer oynamaya devam edersem önümüzdeki haftalarda çok daha iyi performans sergileyeceğime inanıyorum."

Takıma tekrar döndüğü zaman Feldkamp'la konuştuklarını ve aralarında bir sorun kalmadığını anlatan Sabri, "Maçtan sonra soyunma odasında hocam Feldkamp, yanıma gelerek, hem attığım gol hem de oynadığım güzel futbol sebebiyle kutladı. Böyle oynadığım sürece formayı devamlı giyeceğimi söyledi. Ben de beni affeden hocamıza karşı görevimi yerine getirdiğim için mutluyum." açıklamasını yaptı.

Sezon sonunda G.Saray'ın şampiyon olacağını belirten Sabri, en büyük hedeflerinden birisinin 2008 Avrupa Şampiyonası'nda A Milli Takım'da yer almak olduğunu belirterek, "Takım olarak iyi futbol oynuyoruz. Bunu da ligin güçlü takımlarından Kayseri karşısında bir kez daha gösterdik. İnşallah bu güzel futbolumuzu sürdürüp sezon sonunda şampiyon olacağız. Ben de takımımızda devamlı oynayarak hem şampiyonlukta pay sahibi olmak istiyorum hem de Ay-Yıldızlı formayı giymeyi hedefliyorum." diyerek sözlerini tamamladı.
EbuXD
EbuXD
Admin
Admin

https://mesal.yetkin-forum.com

Sabriye Destek Empty Sorry Worry

Mesaj  EbuXD Ptsi Mart 10, 2008 8:54 pm

sabriyi hiç sevmom başarılı olmöasınıda istemomm. HAVALI BİRAZZZ
EbuXD
EbuXD
Admin
Admin