Mensucat Santral Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okul Müdürümüzden Duyuru !!!

3 posters

Okul Müdürümüzden Duyuru !!! Empty Okul Müdürümüzden Duyuru !!!

Mesaj  EbuXD Paz Mart 02, 2008 4:49 pm

Okul Müdürümüzden Duyuru !!! C:\Documents and Settings\YAZIHANE 2\Desktop\mudur_

Değerli Velimiz,
Mensucat Santral Anadolu Lisesi, yönetimi ve öğretmen kadrosu ile siz değerli velilerimizin bize güvenerek emanet ettiği gençlerin geleceğe yönelik beklentilerini karşılayabilmek için çağdaş eğitim yöntemleriyle hizmet etmektedir.
Günümüz eğitim dünyası bilgiye ulaşma ve onu en verimli biçimde kullanma yarışındadır. Bu mücadelede çağdaş eğitim metotları ve insan gücü önem kazanmaktadır. Okulumuz öğretmenleri bilgiyi salt aktaran değil, aynı zamanda bilgiye öğrencilerimizle birlikte ulaşan ve paylaşan öğrenci merkezli eğitim anlayışını benimsemektedirler.
Bizler biliyoruz ki, öğrenci, veli ve öğretmen unsurları eğitimin temininde tek başına yeterli değildir. Eğitimin merkezinde bulunan öğrenci, yapıcı ve tamamlayıcı güç olarak aile ve kurumsal varlık olarak okul, elde ettiği sinerjiyle hedeflere birlikte ulaşır.
Bu ortak amaç doğrultusunda, geleceğine ümitle baktığımız sevgili öğrencilerimizin gerek kişilik, gerek başarı kazanmalarında okul rehberlik ve danışmanlık hizmetlerinin öneminin farkında olduğumuzdan, gençlerimizi ve velilerimizi ilgilendiren konularda bilgi paylaşımını sağlamak için bu kılavuzu hazırlamış bulunmaktayız.
Değerli velilerimize rehberlik edecek bu internet sitemizdeki açıklamalar dikkatlice okunmalı, buradaki öneriler doğrultusunda hareket edilmeli ve geri bildirim için okulumuzla işbirliği yapılmalıdır. Bunun sayesinde gençlerdeki gelişimi takip eder ve programlı bir şekilde eğitim süreçlerini tamamlamasına katkıda bulunursunuz.
Okulumuz; oluşturduğu vizyon, üstlendiği misyon ve belirlediği hedeflerine veli-öğrenci-okul işbirliği ile ulaşacaktır. Hep birlikte güzel düşünür, güzel işler yapar, güzel sonuçlar alırız temennisiyle başarı ve mutluluk dileriz.

Sevgili Gençler,
Geleceği şekillendirecek ufku açık gençler olarak bu maceralı yolculukta kendinize yeni bir dünya hedeflerken bilim pusulanız, duygularınız yelkenleri dolduran rüzgar, bilginiz derya, aklınız kaptan, gücünüz içinizdeki gençlik, çabalarınız dalgalara karşı kürek, cesaretiniz atalarımızdan miras, umutlarınız yolunuzu aydınlatacak fener olsun.
Bu zorluklarla dolu yolculukta bilgimizle, sevgimizle daima sizlerin yanında olacağız. Sizlerin başarılı olacağına inancımız tamdır. Cumhuriyeti bizlere emanet eden Başöğretmen ******’ün yol göstericiliğinde mutlu limanlara ulaşmanızı temenni ederiz.
EbuXD
EbuXD
Admin
Admin

https://mesal.yetkin-forum.com

Okul Müdürümüzden Duyuru !!! Empty Geri: Okul Müdürümüzden Duyuru !!!

Mesaj  ##...THE KUTLUK...## Perş. Mart 06, 2008 5:37 pm

YA İŞTE ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN AMA MÜDÜR DEDİĞİN BÖLE OLMALI
##...THE KUTLUK...##
##...THE KUTLUK...##

Okul Müdürümüzden Duyuru !!! Empty Geri: Okul Müdürümüzden Duyuru !!!

Mesaj  begum_biLL_<3 Perş. Mart 06, 2008 7:31 pm

##...THE KUTLUK...## demiş ki:YA İŞTE ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN AMA MÜDÜR DEDİĞİN BÖLE OLMALI
tabı canım..herkes ole dıo.....SmileSmileSmile (annadın sen onu dostum..pu ha ha)

begum_biLL_<3
Moderatör
Moderatör

http://tr.netlog.com/minik_papatya burdayım ben =)

Okul Müdürümüzden Duyuru !!! Empty :D

Mesaj  EbuXD Perş. Mart 06, 2008 8:11 pm

walla okulumuzda bole mudür ve mudur yardımcısı nı ilk defa goruyorum. çoq iiiler tabi SYT2008 de Very Happy
EbuXD
EbuXD
Admin
Admin

https://mesal.yetkin-forum.com

- Similar topics