Mensucat Santral Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Servet Çetin Galatasaray TV’ye Konuştu

Servet Çetin Galatasaray TV’ye Konuştu Empty Servet Çetin Galatasaray TV’ye Konuştu

Mesaj  ##...THE KUTLUK...## Perş. Mart 06, 2008 5:35 pm

Servet Çetin Galatasaray TV’ye Konuştu

Galatasaray’ın başarılı oyuncusu Servet Çetin, Galatasaray Televizyonu’na önemli açıklamalarda bulundu. Sakatlığının son durumunu değerlendiren Servet, ayrıca Kayserispor maçı ve kupada eşleştikleri Gençlerbirliği’yle ilgili olarak da değerlendirmelerde bulundu

Servet Çetin, Galatasaray’ın önümüzdeki iki hafta içinde ligde oynayacağı Kayserispor ve Ankaraspor maçları ile ilgili olarak, “Bu andan itibaren artık kolay maç yok; her takım son derece hırslı ve her maç artık zor geçecek. 2 hafta üst üste mağlup olduktan sonra Kayserispor maçı daha büyük önem kazandı bizim için. Belki kötü oynayabiliriz ama kötü de oynasak kazanmak zorundayız. Umarım Kayserispor maçı çıkışa geçeceğimiz maç olur; zor maç olduğunu biliyoruz ancak kazanmak zorundayız. Kupadaki Gençlerbirliği maçından 3 gün önce yine Ankara’da Ankaraspor’la oynayacak olmamız elbette saha ve hava şartları bakımından avantaj ancak siz sahada savaşmazsanız, mücadele etmezseniz, istediğiniz kadar hava ve saha şartlarına alışın yine de kazanamazsınız” dedi.

Kupada eşleştikleri Gençlerbirliği’nin her zaman başarılı bir ekip olduğunu dile getiren Servet, “Gençlerbirliği kupalarda her zaman başarılı olan bir takımdır. Özellikle ligin ikinci yarısında iyi bir çıkış yakaladılar ve bildiğim kadarıyla mağlubiyetleri de yok. Biz UEFA Kupası’ndan elendikten sonra Türkiye Kupası ve lig şampiyonluğunu daha fazla istemeye başladık. Deplasmandaki ilk maç çok önemli, eğer oradan iyi bir sonuçla dönersek final için avantaj elde edeceğiz ve daha sonra da finali kazanıp kupayı almak istiyoruz. Galatasaray gibi bir kulüpseniz kupaların almak zorundasınız ve umarım biz de bunu başarırız” diye konuştu.

Servet, şampiyonluk yolunda artık daha dikkatli olmaları gerektiğini belirterek, “Şampiyonlukta elbette diğer takımların da bizim kadar şansı var ancak biz Beşiktaş ve Kasımpaşa maçlarını kaybetmemize rağmen fikstür avantajımız var. Kalan haftalarda tam 7 maçımızı İstanbul’da oynayacağız. Ben şampiyon olacağımıza inanıyorum ancak bunun için Ali Sami Yen’de hata yapmamamız gerekiyor. Düşünün biz ligin sonuncusu olan Kasımpaşa’ya sahamızda mağlup olduk; bu tip hataları yapmazsak şampiyon oluruz. Şampiyonu bence küme düşmemeye oynayan takımlarla yapılacak maçlar belirleyecek” dedi.

Servet Çetin, sakatlığı ile ilgili olaraksa, “Beşiktaş maçında iğneyle oynadım ödem biraz daha artmış durumda. Ağrılarım devam ediyor; maça kadar geçecek gibi gözükmüyor ama ben sadece elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Acıya biraz fazla dayanıklıyım galiba; biz de böyle bir insanız işte. Acıya dayanıklı olduğum için olsa gerek maçlarda oynamaya çalışıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.
##...THE KUTLUK...##
##...THE KUTLUK...##

- Similar topics